DLM533Z - 53cm 2x18V LXT Li-ion BL fűnyíró ÖNJÁRÓ ALU Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DLM533Z - 53cm 2x18V LXT Li-ion BL fűnyíró ÖNJÁRÓ ALU Z
114,899Ft
Nettó ár:90,472Ft
74,900Ft
Nettó ár:58,976Ft
169,899Ft
Nettó ár:133,779Ft
129,899Ft
Nettó ár:102,283Ft
244,900Ft
Nettó ár:192,835Ft
139,901Ft
Nettó ár:110,158Ft
354,900Ft
Nettó ár:279,449Ft
259,899Ft
Nettó ár:204,645Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Az akkumulátoros gépek üzemideje hasonlóan az elektromos autók hatótávjához a felhasználás módjától függően nagymértékben változik.
- Az általunk megadott egy töltéssel kezelhető felület mérete az ideális esetre vonatkozik.
- Amennyiben sűrű esetleg nedves füvet alacsony vágásmagassággal nyír a levágható terület mértéke akár drasztikusan is lecsökkenhet.
- Pontos üzemidőt nem tudunk megadni
- mert az minden felhasználásnál változhat.
- alacsony zajkibocsátás miatt ideális lakóövezetben
- 0% károsanyagkibocsátás
- alacsonyabb karbantartási költség
- nem szükséges olaj és üzemanyag használata
- azonnali indítás
- a tolókar erősített kivitelű ugyanolyan terhelésre lett tervezve mint a Benzinmotorosoknál
- 2db 18V LXT akkumulátorral üzemel
- 4db 18V LXT aljazattal rendelkezik egyszerre az egyik pár üzemel
- a két akkumulátor pár közötti váltás manuális
- az optimális kés kialakítás miatt könnyebb forgás
- széles és strapabíró ALUMINIUM kaszaház
- BL motor (szénkefementes motor)
- a nagyméretú kerekek nehezebb talajon is biztosan futnak
- ÖNJÁRÓ funkció változtatható sebességgel 2.55.0km/h
- SOFT NO LOAD kis terhelés esetén automatikusan lecsökkenti a fordulatszámot az alacsonyabb zaj és fogyasztás érdekében
- két vágás mód normál és alacsony zaj mód
- alacsony zaj módnál 2300 fordulattal üzemel
- kapacitáskijelzővel a markolatnál
- LÁGYINDÍTÁS finoman indul a gép
- 3 in 1 vágás/gyűjtés/mulcsolás
- 782210-8 - 17-es kulcs
- 782212-4 - 13-as kulcs
- 327589-6 - rögzítőrúd
- akkumulátort és töltőt nem tartalmaz!
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| folyamatos használat (6,0Ah) | 54perc |
| folyamatos használat (6,0Ah) ÖNJÁRÓ | 40perc |
| max terület | 2300m2 |
| max terület ÖNJÁRÓ | 1700m2 |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 1600W |
| üresjárati fordulatszám | 2300-2800 ford/perc |
| vágásszélesség | 53cm |
| vágásmagasság | 20-100mm |
| fűgyűjtő mérete | 70L |
| kerékméret elöl | 230mm |
| kerékméret hátul | 230mm |
| méret (h*sz*m) | 1655-1740x590x990-1100mm |
| súly | 42,8-46,7kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 78,8 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 87,7 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |