DLM480PG4 - 48cm 2x18V LXT Li-ion fűnyíró 4x6,0Ah+RD
2-3 napon belül
Érdeklődés
DLM480PG4 - 48cm 2x18V LXT Li-ion fűnyíró 4x6,0Ah+RD
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 2x18V (36V) akkus 48cmes 4 az 1ben fűnyíró
- a nagyméretű jó tapadással rendelkező PVC abroncsok megnövelik a talajjal érintkező felületet hogy nagyobb teljesítményt nyújtsanak sáros vagy göröngyös talajon
- 4 az 1ben (fűvágás/avargyűjtés/mulcsolás/hátsó ürítés)
- többcélú 2 fogú penge fűnyíráshoz és mulcsoláshoz
- javított fűgyűjtési hatékonyság a kaszaház belsejének áramvonalas formájú újratervezésével
- a tolószerkezet magassága egyszerűen szerszám nélkül állítható a rugós típusú rögzítőcsap meghúzásával
- kompakt tárolás: a fűnyírót állítva lehet tárolni a fűgyűjtőt fel lehet akasztani a tolószerkezetre
- egyszerű vágásmagasság beállítás
- gumírozott puha markolat a nagyobb kényelem érdekében
- lágyindítás funkció fokozatosan növeli a sebességet kiküszöbölve az indítási sokkot
- elektromos fék a maximális termelékenység érdekében
- alacsony zajszint lakott területen és közterületen történő használatra alkalmas
- nulla károsanyagkibocsátás és alacsonyabb karbantartási költség
- azonnali indítás egyszerűen helyezzen be két 18 Vos LXT akkumulátort és a fűnyíró használatra kész
- az akkumulátorvédő áramkör véd a túlterheléstől a túlmerüléstől és a túlmelegedéstől
- XPT (eXtreme Protection Technology) por és cseppálló a rossz időjárási viszonyok között
- 197422-4 - 4db BL1860B 18V LXT 6Ah akkumulátor
- 196933-6 - DC18RD duplaportos gyorstöltő
- 413946-5 mulcsdugó DLM480/481-hoz
- 782238-6 lapos csavarhúzós 17-es T dugókulcs
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| folyamatos használat (6,0Ah) | 25perc |
| max terület | 800m2 |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 860W |
| üresjárati fordulatszám | 3100 ford/perc |
| vágásszélesség | 48cm |
| vágásmagasság | 20-100mm |
| fűgyűjtő mérete | 62L |
| kerékméret elöl | 180mm |
| kerékméret hátul | 230mm |
| méret (h*sz*m) | 1690-1740x530x930-1060mm |
| súly | 24,5-26,8kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 84 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 92 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |