DLM465Z - 46cm 2x18V LXT Li-ion BL 2 seb fűnyíró ÖNJÁRÓ Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DLM465Z - 46cm 2x18V LXT Li-ion BL 2 seb fűnyíró ÖNJÁRÓ Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Az akkumulátoros gépek üzemideje hasonlóan az elektromos autók hatótávjához a felhasználás módjától függően nagymértékben változik.
- Az általunk megadott egy töltéssel kezelhető felület mérete az ideális esetre vonatkozik.
- 2db 18V LXT akkumulátorral üzemel
- 4db 18V LXT aljazattal rendelkezik egyszerre csak az egyik pár üzemel
- a két akkumulátor pár közötti váltás manuális
- alacsony zajkibocsátás miatt ideális lakóövezetben
- 0% károsanyagkibocsátás
- alacsonyabb karbantartási költség
- nem szükséges olaj és üzemanyag használata
- azonnali indítás
- a tolókar erősített kivitelű ugyanolyan terhelésre lett tervezve mint a Benzinmotorosoknál
- az optimális kés kialakítás miatt könnyebb forgás
- széles és strapabíró fém kaszaház
- a nagyméretú kerekek nehezebb talajon is biztosan futnak
- ÖNJÁRÓ funkció változtatható sebességgel 2.55.0km/h
- normál és csendes üzemmód: csendes üzemmódnál 2300 fordulat/perccel üzemel
- kapacitáskijelző a markolatnál
- 3 in 1 vágás/gyűjtés/mulcsolás
- BL motor (szénkefementes motor)
- LÁGYINDÍTÁS finoman indul a gép
- elektromos fék
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- IPX4 minősítésű gép vízzel mosható ház
- 782210-8 - 17-es kulcs
- 782212-4 - 13-as kulcs
- 327589-6 - rögzítőrúd
- akkumulátort és töltőt nem tartalmaz!
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| folyamatos használat (6,0Ah) | 51perc |
| folyamatos használat (6,0Ah) ÖNJÁRÓ | 40perc |
| max terület | 1900m2 |
| max terület ÖNJÁRÓ | 1400m2 |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 1600W |
| üresjárati fordulatszám | 2500-3300 ford/perc |
| vágásszélesség | 46cm |
| vágásmagasság | 20-100mm |
| fűgyűjtő mérete | 60L |
| kerékméret elöl | 230mm |
| kerékméret hátul | 230mm |
| méret (h*sz*m) | 1610-1690x535x980-1095mm |
| súly | 35,3-39kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 82,7 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 90,9 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |