DLM432Z - 43cm 2x18V LXT Li-ion fűnyíró Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DLM432Z - 43cm 2x18V LXT Li-ion fűnyíró Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Az akkumulátoros gépek üzemideje hasonlóan az elektromos autók hatótávjához a felhasználás módjától függően nagymértékben változik.
- Az általunk megadott egy töltéssel kezelhető felület mérete az ideális esetre vonatkozik.
- Amennyiben sűrű esetleg nedves füvet alacsony vágásmagassággal nyír a levágható terület mértéke akár drasztikusan is lecsökkenhet.
- Pontos üzemidőt nem tudunk megadni
- mert az minden felhasználásnál változhat.
- alacsony zajkibocsátás miatt ideális lakóövezetben
- 0% károsanyagkibocsátás
- alacsonyabb karbantartási költség
- nem szükséges olaj és üzemanyag használata
- azonnali indítás
- mulcsolás funkció (külön megvásárolható 191D462 mulcsbetéttel)
- kisebb tolóerő szükséges az átalakított burkolat miatt
- könnyen forgó csapágyazott kerekek
- egyszerű fűgyűjtő kezelés emelve levehető
- akár 30 perces üzemidő két 18V 5.0Ah akkumulátorral
- a felhasználó kezénél elhelyezett dupla kapacitás kijelző
- könnyen tolható gumírozott markolat
- a két 18V LXT akkumulátorral az erő megfelel egy Elektromos fűnyírónak
- 50 literes nagyméretű fűgyűjtővel ritkább ürítés
- fűgyűjtő telítettség jelzővel
- széles 43cmmes vágás
- használaton kívül összehajtogatható könnyebben tárolható
- elektronikus fordulatszámszabályzó akadályozza meg a motor túlterhelését
- 3 az 1ben (3 in 1) fűnyírás
- fűgyűjtés és mulcsozás
- kétélű vágókés
- XPT por és cseppálló
- lágyindítás a kések sebessége fokozatosan éri el a teljes fordulatot
- Elektromos fék a maximális teljesítmény és a felhasználó biztonsága érdekében
- 782210-8 - 17-es kulcs
- akkumulátort és töltőt nem tartalmaz!
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| üresjárati fordulatszám | 3600 ford/perc |
| vágásszélesség | 43cm |
| vágásmagasság | 20-75mm |
| fűgyűjtő mérete | 50L |
| kerékméret elöl | 140mm |
| kerékméret hátul | 160mm |
| méret (h*sz*m) | 1490x460x1045mm |
| súly | 16,8-17,5kg |