DLM382PT2 - 38cm 2x18V LXT Li-ion fűnyíró 2x5,0Ah+DT
2-3 napon belül
Érdeklődés
DLM382PT2 - 38cm 2x18V LXT Li-ion fűnyíró 2x5,0Ah+DT
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Az akkumulátoros gépek üzemideje hasonlóan az elektromos autók hatótávjához a felhasználás módjától függően nagymértékben változik.
- Az általunk megadott egy töltéssel kezelhető felület mérete az ideális esetre vonatkozik.
- Amennyiben sűrű esetleg nedves füvet alacsony vágásmagassággal nyír a levágható terület mértéke akár drasztikusan is lecsökkenhet.
- Pontos üzemidőt nem tudunk megadni
- mert az minden felhasználásnál változhat.
- egyszerű használat egyszerű karbantartás 0% károsanyag kibocsátás alacsony zaj
- 2db 18V 6.0Ah akkuval akár 560m2 fűterület kezelhető
- DLM380hoz képest egyszerűbb fűgyűjtő felhelyezés
- új design
- csapágyazott kerekek
- műanyag ház miatt kifejezetten könnyű
- állítva is tárolható kisebb helyigény
- markolatnál dupla kapacitáskijelző
- fűgyűjtő telítettségjelző
- 13 fokozatban állítható vágásmagasság
- fűnyírókés rendelési száma: 191D412
- opcionális mulcsbetét: 191D462
- 632F15-1 - BL1850B 18V LXT akkumulátor 2db
- 196933-6 - DC18RD duplaportos gyorstöltő
- 782016-4 - 13-as kulcs
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| üresjárati fordulatszám | 3700 ford/perc |
| vágásszélesség | 38cm |
| vágásmagasság | 25-75mm |
| fűgyűjtő mérete | 40L |
| kerékméret elöl | 140mm |
| kerékméret hátul | 160mm |
| méret (h*sz*m) | 1380-1410x450x985-1005mm |
| súly | 13,5-14,2kg |