DLM330Z - 33cm 18V LXT Li-ion fűnyíró Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DLM330Z - 33cm 18V LXT Li-ion fűnyíró Z
114,899Ft
Nettó ár:90,472Ft
169,899Ft
Nettó ár:133,779Ft
129,899Ft
Nettó ár:102,283Ft
244,900Ft
Nettó ár:192,835Ft
139,901Ft
Nettó ár:110,158Ft
354,900Ft
Nettó ár:279,449Ft
259,899Ft
Nettó ár:204,645Ft
459,900Ft
Nettó ár:362,126Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Az akkumulátoros gépek üzemideje hasonlóan az elektromos autók hatótávjához a felhasználás módjától függően nagymértékben változik.
- Az általunk megadott egy töltéssel kezelhető felület mérete az ideális esetre vonatkozik.
- Amennyiben sűrű nedves füvet alacsony vágásmagassággal nyír a levágható terület mértéke akár drasztikusan is csökkenhet.
- Pontos üzemidőt nem tudunk megadni
- mert az minden felhasználásnál változhat.
- 3 in 1 három az egyben (fűvágás/levélgyűjtés/mulcsolás)
- egyszerű használat egyszerű karbantartás
- 0% károsanyag kibocsátás alacsony zaj
- új design
- műanyag ház miatt kifejezetten könnyű
- állítva is tárolható kisebb helyigény
- fűgyűjtő telítettségjelző
- 8 fokozatban állítható vágásmagasság
- fűnyírókés rendelési száma: GB00000042
| akkumulátor | 18V LXT |
| folyamatos használat (4,0Ah) | 14perc |
| teljesítmény | 450W |
| üresjárati fordulatszám | 4300 ford/perc |
| vágásszélesség | 33cm |
| vágásmagasság | 20-75mm |
| fűgyűjtő mérete | 30L |
| kerékméret elöl | 140mm |
| kerékméret hátul | 180mm |
| méret (h*sz*m) | 1285-1350x375x935-975mm |
| súly | 11,6-12,5kg |