DKP181RTJ - 18V LXT Li-ion BL AWS ADT 82mm gyalu 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DKP181RTJ - 18V LXT Li-ion BL AWS ADT 82mm gyalu 2x5,0Ah
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
69,900Ft
Nettó ár:55,039Ft
119,899Ft
Nettó ár:94,409Ft
344,900Ft
Nettó ár:271,575Ft
164,901Ft
Nettó ár:129,843Ft
152,900Ft
Nettó ár:120,394Ft
51,900Ft
Nettó ár:40,866Ft
76,900Ft
Nettó ár:60,551Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Elektromos gyaluk teljesítményét tudja
- 0.5mm mélységben 67mm szélességben 5.0Ah akkuval egy töltéssel 76m kapacitás
- maximális mélység 3mm
- változtatható jobbosbalos forgácskivetés
- porszívóhoz csatlakoztatható
- BL szénkefe nélküli motor
- ADT automatikus sebesség szabályozás állítja be a megfelelő sebességet és nyomatékot használat közben
- AWS (Autostart Wireless System) automatikus vezetéknélküli rendszer BLUETOOTH összeköttetést biztosít megfelelő porszívóval (AWS adapter nem leszállított tartozéka)
- a talpon háromféle élmarási mélység van kialakítva (ld 3ik videó)
- 632F15-1 2db 18V 5.0Ah Li-ion akkumulátor BL1850B
- 195584-2 DC18RC akkumulátor töltő (gyors)
- 122785-9 párhuzamvezető
- 123062-2 beállító idomszer
- 782209-3 dugókulcs 9
- 342390-8 mélységbeállító vezetősín
- 821551-8 MAKPAC 396x296x210 koffer
- 835E27-9 MAKPAC betét
| akkumulátor | 18V LXT |
| teljesítmény | 710W |
| üresjárati fordulatszám | 12.000 1/perc |
| gyalulási szélesség | 82mm |
| gyalulási mélység | 3mm |
| méret (h*sz*m) | 366x156x166mm |
| súly | 3,3-3,6kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 84 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 95 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 5 |
| tűrés (K) m/s2: | 2,5 |