DJV184Z - 18V LXT Li-ion bl szúrófűrész v: 135mm Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DJV184Z - 18V LXT Li-ion bl szúrófűrész v: 135mm Z
136,900Ft
Nettó ár:107,795Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
112,900Ft
Nettó ár:88,898Ft
79,900Ft
Nettó ár:62,913Ft
168,000Ft
Nettó ár:132,283Ft
99,899Ft
Nettó ár:78,661Ft
99,899Ft
Nettó ár:78,661Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Géptestfogantyús kialakítás
- Szénkefe nélküli (BL) motor
- Alacsony zaj és vibráció
- Szerszámmentes fűrészlap csere
- Dönthető talp
- Porszívóhoz csatlakoztatható
- Akku és töltő nélkül
| akkumulátor | 18V LXT |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 400 W |
| Ütésszám | 0 - 3.000 1/perc |
| lökethossz | 23 mm |
| vágáskapacitás (fa) | 135 mm |
| Vágásbeállítások | 3 orbital settings + straight cutting |
| méret (h*sz*m) | 259 x 77 x 205 mm |
| súly | 2.1 - 2.4 kg |