DJV181RTJ - 18V LXT Li-ion BL szúrófűrész v: 135mm 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DJV181RTJ - 18V LXT Li-ion BL szúrófűrész v: 135mm 2x5,0Ah
136,900Ft
Nettó ár:107,795Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
112,900Ft
Nettó ár:88,898Ft
79,900Ft
Nettó ár:62,913Ft
99,899Ft
Nettó ár:78,661Ft
99,899Ft
Nettó ár:78,661Ft
89,899Ft
Nettó ár:70,787Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Géptestfogantyús kialakítás
- Szénkefe nélküli (BL) motor
- Alacsony zaj és vibráció
- Szerszámmentes fűrészlap csere
- Löketszám szabályozás
- Előtolás állítás
- Biztonsági kapcsoló
- Beépített LED világítás
- Dönthető talp
- Porszívóhoz csatlakoztatható
- Akku és töltő nélkül
Leszállított tartozékok :
- 2db akku BL1850 18V 5.0Ah Li-ion
- gyorstöltő DC18RC
- MAKPAC koffer
- MAKPAC betét 837670-0
- porelszívó csatlakozó
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 18V LXT |
| motor | BL szénkefementes |
| Ütésszám | 800 - 3.500 1/perc |
| lökethossz | 26 mm |
| vágáskapacitás (fa) | 135 mm |
| Vágásbeállítások | 4-stufig |
| méret (h*sz*m) | 298 x 77 x 189 mm |
| súly | 2,5 kg |