DJR188RTJ - 18V LXT Li-ion BL kompakt orrfűrész 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DJR188RTJ - 18V LXT Li-ion BL kompakt orrfűrész 2x5,0Ah
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
48,900Ft
Nettó ár:38,504Ft
152,900Ft
Nettó ár:120,394Ft
57,901Ft
Nettó ár:45,591Ft
63,900Ft
Nettó ár:50,315Ft
83,900Ft
Nettó ár:66,063Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
127,900Ft
Nettó ár:100,709Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- BL szénkefe nélküli motor
- 18V Liion LXT
- Puha markolat nagyobb kényelmért
- Beépített kettős LED világítás
- Szerszámmentes lapcsere
- Motorfék
- Löketszám szabályozás
- Gumírozott hajtóműház
- XPT por és fröccsenő víz elleni védelem
Leszállított tartozékok :
- 821551-8 MAKPAC koffer (3. típus)
- 839458-4 MAKPAC betét
- 197280-8 BL1850B 2 db akkumulátor (5
- 0 Ah)
- 195584-2 Gyors töltő DC18RC
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | szerszám mentes |
| motor | BL - szénkefementes |
| lökethossz | 20 mm |
| lökésszám | 0 - 3.000 1/perc |
| vágáskapacitás (fa) | 255 mm |
| kapacitás | 130 mm |
| méret (h*sz*m) | 316x81x203 mm |
| súly | 2.6 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 83 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 94 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 15,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |