DJR183RTE - 18V LXT Li-ion orrfűrész 2x5.0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DJR183RTE - 18V LXT Li-ion orrfűrész 2x5.0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 18V LXT Liion Akkus
- 1db orrfűrészlap
- 821586-9 koffer
- 632F15-1 BL1850B akkumulátor 2db
- 195584-2 DC18RC gyorstöltő
| akkumulátor | 18 V LXT |
| lökethossz | 13mm |
| lökésszám | 0 - 3.000 1/perc |
| vágás mélység | 50mm |
| vágáskapacitás (fa) | 225 mm |
| kapacitás | 130 mm |
| méret (h*sz*m) | 392x81x209mm |
| súly | 1,6kg |