DHS900Z - 2x18V LXT Li-ion BL ADT AWS 235mm körfűrész Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHS900Z - 2x18V LXT Li-ion BL ADT AWS 235mm körfűrész Z
119,899Ft
Nettó ár:94,409Ft
51,900Ft
Nettó ár:40,866Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
172,900Ft
Nettó ár:136,142Ft
88,900Ft
Nettó ár:70,000Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
169,000Ft
Nettó ár:133,071Ft
66,900Ft
Nettó ár:52,677Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- AWS (Autostart Wireless System) automatikus vezetéknélküli rendszer BLUETOOTH összeköttetést biztosít megfelelő porszívóval
- 110 vágás BL1850B akkuval 0 fokos szögben 80mm tölgyfalécnél
- 1800W teljesítmény
- ADT (Automatic Drive Technology) automatikus elektronikus sebesség szabályozás állítja be a megfelelő sebességet és nyomatékot használat közben
- 60 fokig állítható talp
- szénkefementes motor
- DUAL LED
- Elektromos fék
- lágyindítás
- vezetősínnel kompatibilis adapter nélkül
- magnézium alkatrészek miatt alacsonyabb súly
- E-01909 EFFICUT körfűrészlap 235/30mm Z24
- 783204-6 imbuszkulcs 6
- koffert akkumulátort és töltőt nem tartalmaz!
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 1800W |
| üresjárati fordulatszám | 4500 1/perc |
| tengelyméret | 15.88/25/25.4/30mm |
| tárcsaátmérő | 235mm |
| vágás mélység 90° | 85mm |
| vágás mélység 45° | 61mm |
| vágás mélység 60° | 44mm |
| méret (h*sz*m) | 413x196x316mm |
| súly | 5,3-6,0kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 93 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 104 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |