DHS782Z - 2x18V LXT Li-ion BL ADT 190mm körfűrész Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHS782Z - 2x18V LXT Li-ion BL ADT 190mm körfűrész Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 320 vágás BL1850B akkuval 0 fokos szögben 38x235mm fenyőlécnél
- 1800W teljesítmény
- ADT (Automatic Drive Technology) automatikus elektronikus sebesség szabályozás állítja be a megfelelő sebességet és nyomatékot használat közben
- 48 fokig állítható talp
- szénkefementes motor
- DUAL LED
- Elektromos fék
- lágyindítás
- vezetősínnel kompatibilis adapter nélkül
- magnézium alkatéresz miatt alacsonyabb súly
- B-64185 190mm Z24 EFFICUT körfűrészlap
- akkumulátor és töltő nélkül
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 1800W |
| üresjárati fordulatszám | 6000 1/perc |
| tengelyméret | 15.88/20/30mm |
| tárcsaátmérő | 190mm |
| vágás mélység 90° | 62.5mm |
| vágás mélység 45° | 44.5mm |
| vágás mélység 48° | 42mm |
| méret (h*sz*m) | 348x210x290mm |
| súly | 4,5-5,1kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 93 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 104 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |