DHS660RTJ - 18V LXT Li-ion BL ADT 165mm körfűrész 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHS660RTJ - 18V LXT Li-ion BL ADT 165mm körfűrész 2x5,0Ah
119,899Ft
Nettó ár:94,409Ft
51,900Ft
Nettó ár:40,866Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
172,900Ft
Nettó ár:136,142Ft
88,900Ft
Nettó ár:70,000Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
169,000Ft
Nettó ár:133,071Ft
66,900Ft
Nettó ár:52,677Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 200 vágás BL1850B akkuval 0 fokos szögben 38x235mm fenyőlécnél
- kompakt méret 270mm hossz
- ADT (Automatic Drive Technology) automatikus elektronikus sebesség szabályozás állítja be a megfelelő sebességet és nyomatékot használat közben
- 50 fokig állítható talp
- szénkefementes motor
- DUAL LED
- Elektromos fék
- lágyindítás
- fújó funkció: a vágás vonaláról elfújja a keletkező port
Leszállított tartozékok :
- B-62979 165mm Z25 EFFICUT körfűrészlap
- 821551-8 MAKPAC koffer
- 839752-4 MAKPAC betét
- 632F15-1 2xBL1850B 18V 5.0Ah akkumulátor
- 195584-2 DC18RC gyorstöltő
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 18V LXT |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 680W |
| üresjárati fordulatszám | 5000 1/perc |
| tengelyméret | 15.88/20mm |
| tárcsaátmérő | 165mm |
| vágás mélység 90° | 57mm |
| vágás mélység 45° | 41mm |
| vágás mélység 50° | 37mm |
| méret (h*sz*m) | 270x186x250mm |
| súly | 2,9-3,2kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 93 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 104 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |