DHR400PT2U - 2x18V LXT Li-ion BL 8,0J SDS-Max fúró-vésőkalapács 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHR400PT2U - 2x18V LXT Li-ion BL 8,0J SDS-Max fúró-vésőkalapács 2x5,0Ah
309,900Ft
Nettó ár:244,016Ft
469,900Ft
Nettó ár:370,000Ft
259,900Ft
Nettó ár:204,646Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SDSMAX szerszámbefogás
- Lágyindítás
- AVT vibrációcsillapítás
- Soft No Load terhelésfüggő fordulaszám szabályzás
- AWS Automatikus indítású vezeték nélküli rendszer az igény szerinti porelszíváshoz
- BL szénkefe nélküli motor
- kettős LED lámpa elő és utánvilágítással
- Csúszásmentes gumírozott markolat
- Fúrókalapács Vésés üzemmód
- 8.0 J ütőenergia
- 821746-3 koffer
- 197280-8 2db 18V 5.0Ah Li-ion akkumulátor
- 196933-6 DC18RD akkumulátor töltő KÉT PORTOS
- 123138-5 rúdalakú markolat
- 196792-8 D-alakú markolat
- 331955-1 mélységhatároló
- 198993-4 kenőzsír fúró- és vésőszárhoz 100ml
- 443122-7 tisztítőkendő
- 198900-7 AWS modul
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| Befogás típusa | SDS-MAX |
| motor | BL szénkefementes |
| Ütésenergia | 8,0J |
| fúrásteljesítmény | beton: 40mm / dobozfúró: 105mm |
| Ütésszám | 1450-2900 ütés/perc |
| üresjárati fordulatszám | 250-500 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 473x120x285mm |
| súly | 7,3-8,1kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 91 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 102 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |