DHR283ZU - 2x18V LXT Li-ion BL AWS 2,8J SDS-Plus fúró-vésőkalapács cst Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHR283ZU - 2x18V LXT Li-ion BL AWS 2,8J SDS-Plus fúró-vésőkalapács cst Z
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
57,901Ft
Nettó ár:45,591Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
182,900Ft
Nettó ár:144,016Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
126,900Ft
Nettó ár:99,921Ft
170,900Ft
Nettó ár:134,567Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SDSPlus szerszámbefogás
- AVT vibrációcsillapítás
- AFT elektronikus nyomatékfelügyelet
- Soft No Load terhelésfüggő fordulaszám szabályzás
- AWS automatikus indítású vezeték nélküli rendszer az igény szerinti porelszíváshoz
- BL szénkefe nélküli motor
- kettős LED lámpa elő és utánvilágítással
- csúszásmentes gumírozott markolat
- fúrókalapács vésés üzemmód
- 2.8 J ütőenergia
- 194080-7 SDS-Plus cseretokmány
- 194079-2 cserélhető gyorstokmány
- 324219-0 mélységhatároló
- akkumulátor és töltö nélkül szállítva
- koffert nem tartalmaz
- 198900-7 AWS modul
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| tokmány | 1,5-13mm gyorstokmány |
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| motor | BL szénkefementes |
| Ütésenergia | 2,5J |
| fúrásteljesítmény | beton: 28mm / fém: 13mm / fa: 32mm / dobozfúró: 65mm |
| Ütésszám | 0-5000 ütés/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0-980 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 404x134x232mm |
| súly | 4,1-5,1kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 92 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 103 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 9,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |