DHR280Z - 2x18V LXT Li-ion BL 2,8J SDS-Plus fúró-vésőkalapács Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHR280Z - 2x18V LXT Li-ion BL 2,8J SDS-Plus fúró-vésőkalapács Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SDSPlus szerszámbefogás
- AVT vibrációcsillapítás
- Soft No Load terhelésfüggő fordulaszám szabályzás
- BL szénkefe nélküli motor
- kettős LED lámpa elő és utánvilágítással
- csúszásmentes gumírozott markolat
- fúrókalapács vésés üzemmód
- 2.8 J ütőenergia
- 324219-0 mélységhatároló
- akkumulátor és töltö nélkül szállítva
- koffert nem tartalmaz
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| motor | BL szénkefementes |
| Ütésenergia | 2,8J |
| fúrásteljesítmény | beton: 28mm / fém: 13mm / fa: 32mm / dobozfúró: 65mm |
| Ütésszám | 0-5000 ütés/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0-980 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 373x134x232mm |
| súly | 3,9-4,9kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 93 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 104 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 9 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |