DHR243RTJ - 18V LXT Li-ion BL SDS-Plus fúró-vésőkalapács cst 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHR243RTJ - 18V LXT Li-ion BL SDS-Plus fúró-vésőkalapács cst 2x5,0Ah
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
57,901Ft
Nettó ár:45,591Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
182,900Ft
Nettó ár:144,016Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
126,900Ft
Nettó ár:99,921Ft
170,900Ft
Nettó ár:134,567Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Gumírozott hajtóműház
- Szénkefe nélküli (BL) motor
- Hátsó D markolat
- 40 vésőpozició
- Szabályozható fordulatszám
- Forgásirányváltás
- Reteszelhető kapcsoló
- Fúrás fúrókalapács vésés üzemmód
Leszállított tartozékok :
- 194079-2 SDS-PLus gyorstokmány
- 194080-7 SDS-Plus cseretokmány
- 195584-2 DC18RC akkumulátor töltő 14.4V-18V
- 632F15-1 2db 18V 5.0Ah Li-ion akkumulátor BL1850
- 324219-0 mélységállító
- 821552-6 MAKPAC koffer 396x296x315
- 837649-1 MAKPAC betét
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| motor | BL szénkefementes |
| Ütésenergia | 2 J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13 / 24 / 27 mm |
| Ütésszám | 0 - 4.700 1/perc |
| lökésszám | 0 - 950 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 353 x 85 x 213 mm |
| súly | 3,4 kg |