DHR241RTJ - 18V LXT Li-ion SDS-Plus fúró-vésőkalapács 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHR241RTJ - 18V LXT Li-ion SDS-Plus fúró-vésőkalapács 2x5,0Ah
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
57,901Ft
Nettó ár:45,591Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
182,900Ft
Nettó ár:144,016Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
126,900Ft
Nettó ár:99,921Ft
170,900Ft
Nettó ár:134,567Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- gumírozott hajtóműház
- hátsó D markolat
- 40 vésőpozíció
- gumi csillapítórendszer védi az akkumulátort a rezgésektől
- szabályozható fordulatszám
- forgásirányváltás
- motorfék
- reteszelhető kapcsoló
- fúrás fúrókalapács vésés üzemmód
- MakPac koffer
Leszállított tartozékok :
- 821551-8 MAKPAC koffer 396x296x210
- 837641-7 MAKPAC betét DHR241
- 2db 18V 5.0Ah Li-ion akkumulátor BL1850
- 195584-2 DC18RC akkumulátor töltő LXT (gyors)
- 324219-0 Mélységállító
- Markolat
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| Ütésenergia | 2,0J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13/20/26mm |
| Ütésszám | 0 - 4.000 1/perc |
| lökésszám | 0 - 1.100 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 417 x 84 x 219 mm |
| súly | 3,5 kg |