DHR202Z - 18V LXT Li-ion SDS-Plus fúró-vésőkalapács Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHR202Z - 18V LXT Li-ion SDS-Plus fúró-vésőkalapács Z
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
57,901Ft
Nettó ár:45,591Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
182,900Ft
Nettó ár:144,016Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
126,900Ft
Nettó ár:99,921Ft
170,900Ft
Nettó ár:134,567Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Fordulatszám szabályozás
- Forgásirány váltás
- 40 vésőpozíció
- Motorfék
- Biztonsági nyomatékhatároló kuplung
- Gumi csillapítórendszer csökkenti az akkumulátor rezgését
- LEDes segédfény utánvilágítással
- Fúrás fúrókalapács vésés üzemmód
- Akku és töltő nélkül
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| Ütésenergia | 2 J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13/20/26 mm |
| Ütésszám | 0 - 4.000 1/perc |
| lökésszám | 0 - 1.100 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 358 x 84 x 259 mm |
| súly | 3,5 kg |