DHR202RTJ - 18V LXT Li-ion 2,0J SDS-Plus fúró-vésőkalapács 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHR202RTJ - 18V LXT Li-ion 2,0J SDS-Plus fúró-vésőkalapács 2x5,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Fordulatszám szabályozás
- Forgásirány váltás
- 40 vésőpozíció
- Motorfék
- Biztonsági nyomatékhatároló kuplung
- Gumi csillapítórendszer csökkenti az akkumulátor rezgését
- LEDes segédfény utánvilágítással
- Fúrás fúrókalapács vésés üzemmód
- MakPac koffer
- 632F15-1 2db 18V LXT Li-ion akkumulátor BL1850
- 195584-2 18V LXT Li-ion gyortöltő DC18RC
- 158057-6 markolat
- 324219-0 mélységhatároló
- 821551-8 MAKPAC 3 koffer 396x296x210
- 837634-4 MAKPAC betét
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| Ütésenergia | 2 J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13 / 20 / 26 mm |
| Ütésszám | 0 - 4.000 1/perc |
| lökésszám | 0 - 1.100 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 358 x 84 x 259 mm |
| súly | 3,5 kg |