DHR182RTWJ - 18V LXT Li-ion BL AWS 1,7J SDS-Plus fúró-vésőkalapács 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHR182RTWJ - 18V LXT Li-ion BL AWS 1,7J SDS-Plus fúró-vésőkalapács 2x5,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- a legkönnyebb Makita porszívófeltétes fúróvésőkalapács
- porszívófeltéttel együtt mindössze 3.5kg
- AWS Autostart Wireless System (automatikus vezetéknélküli rendszer) BLUETOOTH összeköttetést biztosít
- BL szénkefementes motor
- 1.7J ütőenergia
- AVT AntiVibration Technology rendkívül alacsony vibrációt biztosító technológia ellensúly és rugó együttes alkalmazásával csillapítja a rezgést
- DUALLED
- 2db 632F15-1 18V 5.0Ah Li-ion akkumulátor BL1850B
- 195584-2 DC18RC gyorstöltő
- DX05 porszívó feltét
- 158057-6 oldalmarkolat
- 415486-9 mélységhatároló
- 821552-6 MAKPAC koffer 396x296x315
- 839891-0 MAKPAC tálca
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| motor | BL szénkefementes |
| Ütésenergia | 1,7 J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13/18/24mm |
| teljesítmény | 450W |
| Ütésszám | 0 - 5.000 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 301x82x285mm |
| súly | 2,4-3,2kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 89 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 100 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |