DHR171RTJ - 18V LXT Li-ion BL 1,1J SDS-Plus fúrókalapács 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHR171RTJ - 18V LXT Li-ion BL 1,1J SDS-Plus fúrókalapács 2x5,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SDSPlus szerszámbefogás
- BL szénkefementes motor
- kompakt méret
- 2 fúrási mód: fúrás és ütvefúrás
- LED munkalámpa
- rezgéscsillapító ház
- 821551-8 MAKPAC koffer (típus 3)
- 197280-8 2x akku BL1850B (5.0Ah)
- 195584-2 gyorstöltő DC18RC
- 158057-6 oldalmarkolat
- 415486-9 mélységütköző
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| Ütésenergia | 1.2 J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 10/17/13mm |
| Ütésszám | 0 - 4.800 1/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0 - 680 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 273x86x194mm |
| súly | 2,1kg |