DHP487Z - 18V LXT Li-ion BL 40Nm ütvefúró-csavarbehajtó Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHP487Z - 18V LXT Li-ion BL 40Nm ütvefúró-csavarbehajtó Z
182,880Ft
Nettó ár:144,000Ft
104,899Ft
Nettó ár:82,598Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
124,899Ft
Nettó ár:98,346Ft
139,899Ft
Nettó ár:110,157Ft
39,900Ft
Nettó ár:31,417Ft
164,901Ft
Nettó ár:129,843Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 18V LXT Liion BL 40Nm ütvefúrócsavarbehajtó 13 mm
- kompakt és ergonómikus dizájn: mindösszesen 164 mm hosszú készülékház
- a 2 sebességes hajtómű (0500 és 01700 1/perc) széles felhasználási területet tesz tehetővé a fúrásütvefúrástól a csavarozásig
- 025500 ütés/perc ütésszám
- a BL kefementes motor 40Nm maximális nyomatékra képes
- a BL kefementes motor adaptív vezérlésű ezáltal nagyobb üzemidőt biztosít
- a BL kefementes motor kitűnő teljesítménysúlyméret aránnyal rendelkezik
- szerszámmentes fúrócsere
- 20 féle üzemmód
- praktikus kialakítású irányváltó
- elektromos fék
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- dupla LED fény elő és utánvilágítás funkcióval
- az akkumulátort védőáramkör védi a túlterheléstől a túltöltéstől és a túlmelegedéstől
- 122576-8 - mélységbeállító rúd
- 126413-8 - oldalfogantyú
- 251314-2 - csavar M4x12
- 346317-0 - horog
- 784637-8 - Bit (+-) szerszám 45 mm
- 821550-0 - MAKPAC koffer 396x296x157
- 837916-4 - MAKPAC koffer betét
| akkumulátor | 18V LXT |
| tokmány | 1,5-13mm gyorstokmány |
| motor | BL szénkefementes |
| fúrásteljesítmény (acél/kőzet/fa) | 13 / 13 / 36 mm |
| teljesítmény | 410 W |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0 - 500 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0 - 1.700 1/perc |
| nyomaték (kemény/lágy) | 40 / 25 Nm |
| ütésszám (sebesség 2) | 0 - 7.500 - 25.500 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 164x81x201 mm |
| súly | 1,4 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 83 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 94 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 10,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |