DHP486RTJ - 18V Li-ion BL 130Nm ütvefúró-csavarbehajtó 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHP486RTJ - 18V Li-ion BL 130Nm ütvefúró-csavarbehajtó 2x5,0Ah
182,880Ft
Nettó ár:144,000Ft
104,899Ft
Nettó ár:82,598Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
124,899Ft
Nettó ár:98,346Ft
139,899Ft
Nettó ár:110,157Ft
39,900Ft
Nettó ár:31,417Ft
164,901Ft
Nettó ár:129,843Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 18V LXT Liion BL 130Nm ütvefúrócsavarbehajtó
- növelt teljesítmény folyamatos terhelésre feljesztve
- a nyomatékhatárolóval könnyedén válthatunk az igényeinknek megfelelő nyomatékok között
- kompakt és ergonómikus dizájn: mindösszesen 178 mm hosszú készülékház
- 031500 ütés/perc ütésszám
- a BL szénkefementes motor 125Nm maximális nyomatékra képes
- a teljesen fém 2 sebességes hajtómű (0550 és 02100) széles felhasználási területet tesz tehetővé a fúrásütvefúrástól a csavarozásig
- fém önszorítós tokmány
- szerszámmentes fúrócsere
- 21 féle üzemmód
- praktikus kialakítású irányváltó
- elektromos fék
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- dupla LED fény elő és utánvilágítás funkcióval
- az akkumulátort védőáramkör védi a túlterheléstől a túltöltéstől és a túlmelegedéstől
Leszállított tartozékok :
- 122576-8 - mélységbeállító rúd
- 126413-8 - oldalfogantyú
- 195584-2 - DC18RC akkutöltő 14.4V-18V
- 632F15-1 - 2db 18V LXT 5.0Ah Li-ion akku BL1850B
- 251314-2 - csavar M4x12
- 346317-0 - horog
- 450128-8 - akku takarólap LXT
- 784637-8 - Bit (+-) szerszám 45 mm
- 821550-0 - MAKPAC koffer 396x296x157
- 837916-4 - MAKPAC koffer betét
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 18V LXT |
| tokmány | 1,5-13mm fém gyorstokmány |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 650W |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0 - 550 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0 - 2.100 1/perc |
| nyomaték (kemény/lágy) | 130/65 Nm |
| ütésszám (sebesség 2) | 0 - 31.500 1/perc |
| Ütésszám (sebesség 1) | 0 - 8.250 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 178x81x265 mm |
| súly | 2,7 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 84 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 95 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 8 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |