DHP485Z - 18V LXT Li-ion BL 50Nm ütvefúró-csavarbehajtó Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHP485Z - 18V LXT Li-ion BL 50Nm ütvefúró-csavarbehajtó Z
182,880Ft
Nettó ár:144,000Ft
104,899Ft
Nettó ár:82,598Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
124,899Ft
Nettó ár:98,346Ft
139,899Ft
Nettó ár:110,157Ft
39,900Ft
Nettó ár:31,417Ft
164,901Ft
Nettó ár:129,843Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Max 1900 fordulatszám & 50Nm nyomaték
- kompakt kialakítás
- DUAL LED lámpa amely megvilágítja a munkaterületet
- ergonómikusan tervezett markolat
- változtatható fordulatszám 0500 & 01900 f/perc
- 028500 ütésszám a gyors ütvefúráshoz könnyű anyagokban
- BL motor a szénkefementes motor kevésbé melegszik fel és hatékonyabb
- a teljesen fém hajtómű nagyobb tartósságot eredményez
- 21 fokozatban állítható nyomaték
- kényelmesen elhelyezett irányváltó gomb
- 1 sebesség: alacsony fordulat a magas nyomatékot igénylő nehéz igénybevételhez
- 2 sebesség: magas fordulat fúráshoz könnyű anyagban és kisebb igénybevételnél
- XPT technológia: por és cseppállóságot biztosít
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 18V LXT |
| tokmány | 1,5-13mm gyorstokmány |
| fúrásteljesítmény acélban | 13mm |
| fúrásteljesítmény fában | 38 mm |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0 - 500 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0 - 1.900 1/perc |
| nyomaték (kemény/lágy) | 50/27Nm |
| méret (h*sz*m) | 182 x 79 x 255 mm |
| súly | 1,5-1,8kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 82 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 93 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |