DHK180RTJ - 18V LXT Li-ion BL 3,1J SDS-Plus vésőgép 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DHK180RTJ - 18V LXT Li-ion BL 3,1J SDS-Plus vésőgép 2x5,0Ah
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
57,901Ft
Nettó ár:45,591Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
182,900Ft
Nettó ár:144,016Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
126,900Ft
Nettó ár:99,921Ft
170,900Ft
Nettó ár:134,567Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- nagy teljesítmény és alacsony vibráció
- Akkumulátoros megoldás a hálózati gépek erejével
- teljesítménye és a könnyű felépítése hasonló a HK1820 hálózati géphez
- vibráció csökkentett motorház
- AVT AntiVibration Technology rendkívül alacsony vibrációt biztosító technológia ellensúly és rugó együttes alkalmazásával csillapítja a rezgést
- az erőteljes BL motor 03200 ütésszám mellett 3.1J ütőenergiát biztosít
- a konstans sebesség szabályozás automatikusan fenntartja a sebességet terhelés alatt is
- dupla LED fény elő és utánvilágítás funkcióval
- SDSPlus befogás
- 12 fokozatban állítható vésőpozíció
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
Leszállított tartozékok :
- 632F15-1 2db 18V 5.0Ah Li-ion akkumulátor BL1850B
- 195584-2 DC18RC akkumulátor töltő (gyors)
- 821552-6 MAKPAC koffer 396x296x315
- 835LD35-4 MAKPAC betét
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 18V LXT |
| folyamatos használat (5,0Ah) | 17,5perc |
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| Ütésenergia | 3,1J |
| teljesítmény | 470W |
| Ütésszám | 0-3200 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 368x99x211mm |
| súly | 3,3-3,6kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 83 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 94 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 4,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |