DH52MA - Fúró-vésőkalapács 1500W 16,2J
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH52MA - Fúró-vésőkalapács 1500W 16,2J
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat betonban | 52 mm |
| Furat betonban fúrókoronával | 160 mm |
| Ütőenergia | 15,5 J |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1500 W |
| Üresjárati fordulatszám | 210 - 330 /min. |
| Ütésszám | 1200 - 2250 /min. |
| Gép tömege | 11,8 Kg |
| Méretek (H x M x SZ) | 585 x 294 x 120 mm |
| Leszállított tartozékok | Oldalfogantyú | Mélységállító | Zsír A (30 g) | Szerszámkoffer |