DH45MA - Fúró-vésőkalapács 1400W 11,4J
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH45MA - Fúró-vésőkalapács 1400W 11,4J
213,900Ft
Nettó ár:168,425Ft
132,900Ft
Nettó ár:104,646Ft
257,900Ft
Nettó ár:203,071Ft
304,900Ft
Nettó ár:240,079Ft
319,900Ft
Nettó ár:251,890Ft
263,900Ft
Nettó ár:207,795Ft
319,900Ft
Nettó ár:251,890Ft
350,900Ft
Nettó ár:276,299Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat betonban | 45 mm |
| Furat betonban fúrókoronával | 125 mm |
| Ütőenergia | 11,3 J |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 260 - 380 /min. |
| Ütésszám | 1750 - 2900 /min. |
| Gép tömege | 9,4 Kg |
| Méretek (H x M x SZ) | 535 x 287 x 120 mm |
| Leszállított tartozékok | Oldalfogantyú | Mélységállító | Zsír A (30 g) | Szerszámkoffer |