DH36DPE-VACUUM - Akkus fúrókalapács MV Vacuum
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH36DPE-VACUUM - Akkus fúrókalapács MV Vacuum
298,900Ft
Nettó ár: 235,354Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
57,901Ft
Nettó ár:45,591Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
182,900Ft
Nettó ár:144,016Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
126,900Ft
Nettó ár:99,921Ft
170,900Ft
Nettó ár:134,567Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Ütésszám (Low) | 0 - 3170 /min |
| Teljes hossz | 368 mm |
| Tömeg | 3,64 kg |
| Leszállított tartozékok | 2 db BSL36A18 típusú akku, 1 db UY18YSL3 töltő és Hitbox |
| Ütésszám (Normal) | 0 - 4300 /min. |
| Üresjárati fordulatszám (Low) | 0 - 700 /min |
| Akkufeszültség | 36 V |
| Üresjárati fordulatszám (Normal) | 0 - 950 /min. |
| Befogás | SDS-plus |
| Max. furat fába | 32 mm |
| Max. furatacélba | 13 mm |
| Max. furatkőzetbe | 28 mm |