DH36DPE-BASIC-HSC - Akkus fúrókalapács MV BASIC HSC
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH36DPE-BASIC-HSC - Akkus fúrókalapács MV BASIC HSC
147,900Ft
Nettó ár: 116,457Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Tömeg | 3,64 kg |
| Teljes hossz | 368 mm |
| Ütésszám (Low) | 0 - 3170 /min |
| Ütésszám (Normal) | 0 - 4300 /min. |
| Üresjárati fordulatszám (Low) | 0 - 700 /min |
| Üresjárati fordulatszám (Normal) | 0 - 950 /min. |
| Akkufeszültség | 36 V |
| Befogás | SDS-plus |
| Max. furat fába | 32 mm |
| Max. furatkőzetbe | 28 mm |
| Max. furatacélba | 13 mm |
| Leszállított tartozékok | csak géptest + Hitbox |