DH36DPA-4AH - @Akkus fúrókalapács MVB
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH36DPA-4AH - @Akkus fúrókalapács MVB
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Teljes hossz | 351 mm |
| Ütésszám | 0 - 4,300 /min. |
| Befogás | SDS-plus |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 1,100 /min. |
| Akkufeszültség | 36 V |
| Max. furat fába | 32 mm |
| Max. furatkőzetbe | 28 mm |
| Max. furatacélba | 13 mm |
| Tömeg | 09.márc Kg |