DH30PC2 - Fúró-vésőkalapács 850W 3,8J
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH30PC2 - Fúró-vésőkalapács 850W 3,8J
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat betonban | 30 mm |
| Furat betonban fúrókoronával | 90 mm |
| Furat acélban (adapter+fúrótokmány) | 13 mm |
| Furat fában (adapter+fúrótokmány) | 32 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 850 W |
| Leadott teljesítmény | 500 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-850/min |
| Névleges fordulatszám | 0-650/min |
| Ütésszám | 0-3.700/min |
| Egy ütés energiája | 5,4 J |
| Gép tömege | 4,3 kg |