DH28PEC - Fúró-vésőkalapács 900W 3,2J
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH28PEC - Fúró-vésőkalapács 900W 3,2J
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Gép tömege | 3,0 kg |
| Egy ütés energiája | 3.4 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 950 min-1 |
| Névleges teljesítményfelvétel | 900 W |
| Furat betonban fúrókoronával | 25 - 50 mm |
| Teljes hossz | 355 mm |
| Furat fában (adapter+fúrótokmány) | 32 mm |
| Furat acélban (adapter+fúrótokmány) | 13 mm |
| Furat betonban | 28 mm |