DH28PBY2 - Fúrókalapács 850W 3,4J
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH28PBY2 - Fúrókalapács 850W 3,4J
50,900Ft
Nettó ár:40,079Ft
48,900Ft
Nettó ár:38,504Ft
59,900Ft
Nettó ár:47,165Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
56,900Ft
Nettó ár:44,803Ft
52,901Ft
Nettó ár:41,654Ft
59,900Ft
Nettó ár:47,165Ft
76,900Ft
Nettó ár:60,551Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat betonban | 26 mm |
| Furat betonban fúrókoronával | 50 mm |
| Furat acélban (adapter+fúrótokmány) | 13 mm |
| Furat fában (adapter+fúrótokmány) | 32 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1.1100/min |
| Ütésszám | 0-4.300/min |
| Egy ütés energiája | 3,0 J |
| Gép tömege | 2,9 kg |
| Névleges teljesítményfelvétel | 850 W |
| Leszállított tartozékok | oldalfogantyú, mélységállító |