DH26PMC-HSC - &Fúró-vésőkalapács (cser.tokmány)
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH26PMC-HSC - &Fúró-vésőkalapács (cser.tokmány)
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat betonban fúrókoronával | 50 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 830 W |
| Furat acélban | 13 mm |
| Befogás | SDS Plus |
| Furat fában | 32 mm |
| Leszállított tartozékok | oldalfogantyú, mélységállító, szerszámkoffer |
| Egy ütés energiája | 2,9 J |
| Teljes hossz | 349 mm |
| Gép tömege | 2,8 kg |
| Ütésszám | 0-4.300/min |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1.1100/min |
| Furat betonban | 26 mm |