DH18DSL-BASIC - Akkus fúrókalapács BASIC
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH18DSL-BASIC - Akkus fúrókalapács BASIC
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furatátmérő betonban | 16 mm |
| Furatátmérő acélban | 13 mm |
| Furatátmérő fában | 18 mm |
| Teljes hossz | 276 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 750/min, 0 - 1.500/min |
| Üresjárati ütésszám | 0 - 3.100/min, 0 - 6.200/min |
| Ütőenergia | 1,4 J |
| Szerszámbefogás | SDS Plus |
| Gép tömege | 2,2 kg |