DH18DPC-BASIC - Akkus fúrókalapács BASIC
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH18DPC-BASIC - Akkus fúrókalapács BASIC
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Üresjárati fordulatszám (Low) | 0 - 700/min |
| Ütésszám (Normal) | 0 - 4300/min |
| Ütésszám (Low) | 0 - 3170/min |
| Teljes hossz | 368 mm |
| Gép tömege | 3,46 kg |
| Leszállított tartozékok | Csk gép akku és töltő nélkül |
| Üresjárati fordulatszám (Normal) | 0 - 950/min |
| Ütőenergia | 3,2 J |
| Befogás | SDS-plus |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Furat fában | 27 mm |
| Furat acélban | 13 mm |
| Furat betonban | 26 mm |