DH18DPC-BASIC-HSC - Akkus fúrókalapács BASIC HSC
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH18DPC-BASIC-HSC - Akkus fúrókalapács BASIC HSC
120,900Ft
Nettó ár: 95,197Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
57,901Ft
Nettó ár:45,591Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
182,900Ft
Nettó ár:144,016Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
126,900Ft
Nettó ár:99,921Ft
170,900Ft
Nettó ár:134,567Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Üresjárati fordulatszám (Normal) | 0 - 950/min |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Furat fában | 27 mm |
| Furat acélban | 13 mm |
| Ütőenergia | 3,2 J |
| Befogás | SDS-plus |
| Furat betonban | 26 mm |
| Üresjárati fordulatszám (Low) | 0 - 700/min |
| Ütésszám (Normal) | 0 - 4300/min |
| Ütésszám (Low) | 0 - 3170/min |
| Teljes hossz | 368 mm |
| Gép tömege | 3,46 kg |
| Leszállított tartozékok | Csak gép akku és töltő nélkül, HITBOX |