DH18DPB-BASIC-HSC - Akkus fúrókalapács BASIC HSC
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH18DPB-BASIC-HSC - Akkus fúrókalapács BASIC HSC
88,900Ft
Nettó ár: 70,000Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Leszállított tartozékok | Csak gép akku és töltő nélkül, oldalfogantyú, mélységmérő, saruvédő, szerszámkoffer |
| Gép tömege | 2,1 kg |
| Teljes hossz | 235 mm |
| Ütésszám (Low) | 0 - 4,100/min |
| Ütésszám (Normal) | 0 - 5,500/min |
| Üresjárati fordulatszám (Low) | 0 - 800/min |
| Befogás | SDS-plus |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Furat fában | 18 mm |
| Üresjárati fordulatszám (Normal) | 0 - 1,080/min |
| Ütőenergia | 1,3 J |
| Furat betonban | 18 mm |
| Furat acélban | 13 mm |