DH18DPA-BASIC-HSC - Akkus fúrókalapács BASIC HSC
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH18DPA-BASIC-HSC - Akkus fúrókalapács BASIC HSC
98,900Ft
Nettó ár: 77,874Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
57,901Ft
Nettó ár:45,591Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
182,900Ft
Nettó ár:144,016Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
126,900Ft
Nettó ár:99,921Ft
170,900Ft
Nettó ár:134,567Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Üresjárati fordulatszám (Normal) | 0 - 1,080/min |
| Ütőenergia | 1,3 J |
| Befogás | SDS-plus |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Furat fában | 18 mm |
| Furat acélban | 13 mm |
| Furat betonban | 18 mm |
| Üresjárati fordulatszám (Low) | 0 - 800/min |
| Ütésszám (Normal) | 0 - 5,500/min |
| Ütésszám (Low) | 0 - 4,100/min |
| Teljes hossz | 252 mm |
| Gép tömege | 2,3 kg |
| Leszállított tartozékok | csak gép, akku és töltő nélkül, oldalfogantyú, mélységmérő, saruvédő, HITBOX |