DH12DD-4AH - Akkus fúrókalapács 4,0Ah HSC2
2-3 napon belül
Érdeklődés
DH12DD-4AH - Akkus fúrókalapács 4,0Ah HSC2
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat betonban | 18 mm |
| Furat acélban | 13 mm |
| Furat fában | 18 mm |
| Akkufeszültség | 10,8-12 V |
| Befogás | SDS-plus |
| Ütőenergia | 1,2 J |
| Üresjárati fordulatszám (Normal) | 0 - 1,080/min |
| Üresjárati fordulatszám (Low) | 0 - 800/min |
| Ütésszám (Normal) | 0 - 5,500/min |
| Ütésszám (Low) | 0 - 4,100/min |
| Teljes hossz | 246 mm |
| Gép tömege | 2,1 kg |
| Leszállított tartozékok | 4 AH akku és töltő, oldalfogantyú, mélységmérő, saruvédő |