DGP180RT - 18V LXT Li-ion zsírzógép 1x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DGP180RT - 18V LXT Li-ion zsírzógép 1x5,0Ah
52,362Ft
Nettó ár:41,230Ft
352,890Ft
Nettó ár:277,866Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
613,980Ft
Nettó ár:483,449Ft
161,900Ft
Nettó ár:127,480Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 18V LXT LiIon akkumulátoros zsírzógép
- főként ipari felhasználásra: mezőgazdasági építőipari és nehézgépek karbantartásához tervezve
- adaptívan változó zsírzónyomás a munkakörülményekhez igazodva
- az erőteljes motornak köszönhetően a gép akár 69 MPa maximális nyomásra is képes
- 2 üzemmód: lassú és automata
- automatikus zsírzósebesség: igazodik a tartály telítettséghez és a célterület igényeihez
- reteszelhető kapcsolóval a kimerültség csökkentéséhez
- 290 ml/perces szállítási kapacitással a gyors munkavégzésért
- hordóból közvetlenül újratölthető kartus
- 1.2 méteres tömlővel a nehezen hozzáférhető helyekhez is
- dupla LED fény elő és utánvilágítás funkcióval a jó láthatóságért még sötétebb viszonyok között is
- ergonómikus tervezésű markolattal és vállszíjjal a kényelmesebb munkavégzésért
| akkumulátor | 18V LXT |
| teljesítmény | 480W |
| maximális nyomás | 69 Mpa |
| kapacitás | 290 ml |
| méret (h*sz*m) | 449x114x245 mm |
| súly | 4,8-6,1 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 75 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |