DGA901ZKU2 - 2x18V LXT Li-ion BL AWS 230mm sarokcsiszoló Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DGA901ZKU2 - 2x18V LXT Li-ion BL AWS 230mm sarokcsiszoló Z
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
50,010Ft
Nettó ár:39,378Ft
174,901Ft
Nettó ár:137,717Ft
74,900Ft
Nettó ár:58,976Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 2x18Vos gép a hálózati modellek erejével a 18V LXT választékban
- az Elektromos fék 4.5s vagy kevesebb idő alatt megállítja a korongot
- elektronikus sebesség szabályozás állítja be a megfelelő sebességet és nyomatékot használat közben
- elektronikus nyomaték felügyelet leállítja a gépet amint a forgási sebesség lehirtelen lelassul vagy megáll
- vibrációcsökkentett hátsó markolat
- különálló rész a motorháztól ezzel hatékonyan csökkenti a felhasználóra ható rezgést
- hátsó nem reteszelhető kapcsolóval
- szénkefementes motorral hatékonyabban működik és használat közben kevésbé hevül fel
- lágyindítás
- újraindításgátló
- AWS automatikus bluetooth kapcsolat DVC864 porszívóval
- 122847-3 védőfedél
- 224447-6 szorító anya
- 224485-8 karimás anya
- 782407-9 csavarkulcs
- 143486-6 oldalmarkolat
- akkumulátor és töltö nélkül szállítva
- koffert nem tartalmaz
- 198900-7 AWS modul
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| motor | BL - szénkefementes |
| üresjárati fordulatszám | 6.000 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 230mm |
| méret (h*sz*m) | 499x250x158mm |
| súly | 5,2kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 89 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 100 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 5,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |