DGA519RTJ - 18V LXT Li-ion BL 125mm - X-LOCK sarokcsiszoló ford+fék 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DGA519RTJ - 18V LXT Li-ion BL 125mm - X-LOCK sarokcsiszoló ford+fék 2x5,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- XLOCK szerszámmentes tárcsacsere
- új szerszámmentes védőburkolat
- változtatható sebesség 30008500 1/perc
- Elektromos fék
- BL motor
- ADT automatikus sebesség szabályozás állítja be a megfelelő sebességet és nyomatékot használat közben
- AFT az aktív visszacsatolás érzékelő technológia kikapcsolja a motort ha a forgás hirtelen megáll
- nagyméretű hossszanti elhelyezkedésű kapcsoló
- LED kapacitáskijelző amely túlmelegedésre és túlterhelésre is figyelmeztet
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- lágyindítás
- újraindításgátló
- 632F15-1 2db 18V 5.0Ah Li-ion akkumulátor BL1850B
- 195584-2 DC18RC akkumulátor töltő (gyors)
- 839252-4 MAKPAC betét
- 347618-9 125mm-es szerszámmentes védőburkolat
- 158237-4 oldalmarkolat
- E-00402 125mm - X-LOCK tisztítótárcsa
| akkumulátor | 18V LXT |
| motor | BL - szénkefementes |
| teljesítmény | 660W |
| üresjárati fordulatszám | 3.000 -8.500 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 125mm |
| méret (h*sz*m) | 396x140x147mm |
| súly | 2,5-3,1kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 80 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 7,0-5,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |