DGA513Z - 18V LXT Li-ion BL 125mm sarokcsiszoló ford+fék Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DGA513Z - 18V LXT Li-ion BL 125mm sarokcsiszoló ford+fék Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Fordulatszám szabályozás
- Elektronikus fék
- Újraindulást gátló kapcsoló visszajelző LED del
- Keskeny felépítés
- Túlterhelésvédelem figyelmeztető lámpával
- Csúszókapcsoló
- Tengelyrögzítés
- Szénkefe nélküli (BL) motor
- XPT fokozott védelem por és fröccsenő víz ellen
Leszállított tartozékok :
- 123145-8 Védőfedél
- 158237-4 Oldalmarkolat
- 224415-9 Szorító karima
- 224554-5 Karimás anya
- 782423-1 Csavarkulcs
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 18V LXT |
| motor | BL - szénkefementes |
| üresjárati fordulatszám | 3.000 -8.500 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 125mm |
| méret (h*sz*m) | 382x140x145mm |
| súly | 2,3-3 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 79 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5-6,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |