DGA506RTJ - 18V LXT Li-ion BL 125mm sarokcsiszoló 2x5,0Ah + FÉK
2-3 napon belül
Érdeklődés
DGA506RTJ - 18V LXT Li-ion BL 125mm sarokcsiszoló 2x5,0Ah + FÉK
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
50,010Ft
Nettó ár:39,378Ft
74,900Ft
Nettó ár:58,976Ft
179,901Ft
Nettó ár:141,654Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Véletlen újraindulást gátló kapcsoló visszajelző LED del
- Keskeny felépítés
- Túlterhelésvédelem figyelmeztető lámpával
- Csúszókapcsoló
- Tengelyrögzítés
- Szénkefe nélküli (BL) motor
- elektronikus fék
- XPT fokozott védelem por és fröccsenő víz ellen
- MakPac koffer
- 632F15-1 2db 18V 5.0Ah Li-ion akkumulátor BL1850B
- 195584-2 DC18RC akkumulátor töltő (gyors)
- védőburkolat
- oldalmarkolat
- szorító alátét
- szorítóanya
- körmös kulcs
- hordtáska (MAKPAC)
| akkumulátor | 18V LXT |
| motor | BL - szénkefementes |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| lökésszám | 8.500 1/perc |
| tárcsaátmérő | 125mm |
| méret (h*sz*m) | 362 x 140 x 145 mm |
| súly | 2,5 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 79 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5-6,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |