DFS251Z - 18V LXT Li-ion BL csavarbehajtó 0-2500f/p Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DFS251Z - 18V LXT Li-ion BL csavarbehajtó 0-2500f/p Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- a magas nyomaték ideális az önmetsző csavarok behajtásához
- nyomásra működő technológia reteszelt állapotban a motor csak akkor működik amikor a csavarozás történikultra magas hatékonyság a normál motoros csavarbehajtókhoz képest
- az elektronikusan szabályozott BL motor energiafelhasználása akár 50%kal nagyobb használati időt eredményez töltésenként
- a BL motor csöndesebben és hatékonyabban működik ezáltal hosszabb élettartamot ér el
- állítható orr rész állandó csavarozási mélységet biztosít
- beépített LED fény
- nagy teherbírású alumínium hajtóműház a nagyobb tartósság érdekében
- kompakt és könnyű
- reteszelő kapcsológomb folyamatos használathoz
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | 1/4 belső hatszög |
| motor | BL szénkefementes |
| hatlapfejű csavarok | 6mm |
| önmetsző csavarok | 6mm |
| gipszkarton csavarok | 5mm |
| lökésszám | 0-2500 f/perc |
| méret (h*sz*m) | 237x79x259mm |
| súly | 1,5kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 72 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,2 |