DFN350Z - 18V LXT Li-ion szegezőgép 18GA 35mm Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DFN350Z - 18V LXT Li-ion szegezőgép 18GA 35mm Z
224,900Ft
Nettó ár:177,087Ft
129,899Ft
Nettó ár:102,283Ft
104,899Ft
Nettó ár:82,598Ft
109,899Ft
Nettó ár:86,535Ft
199,901Ft
Nettó ár:157,402Ft
151,900Ft
Nettó ár:119,606Ft
83,900Ft
Nettó ár:66,063Ft
124,899Ft
Nettó ár:98,346Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- ergonomikus kialakítás
- csúszásmentes gumírozott markolat
- optimálisan kialakított orrhegy
- mélységállító
- beépített LED világítás
- dupla ravasz a véletlen lövések ellen
- szegtípus 18GA
- akkumulátorszint jelző
- 251314-2 - M4x12 csavar
- 346317-0 - horog
- 422464-2 - adapter
- 783201-2 - imbuszkulcs
- akku és töltő nélkül szállítva!
| akkumulátor | 18V LXT |
| szeghossz | 15-35 mm |
| szeg átmérő | 1,25 mm |
| szeg típus | 18 GA |
| tárkapacitás | 110 |
| méret (h*sz*m) | 240x79x228 mm |
| súly | 2,4 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 81 dB(A) |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2.5 m/s2 |