DF332DZ - 10,8V CXT Li-ion BL 35nm fúró-csavarbehajtó Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DF332DZ - 10,8V CXT Li-ion BL 35nm fúró-csavarbehajtó Z
233,460Ft
Nettó ár:183,827Ft
241,920Ft
Nettó ár:190,488Ft
303,030Ft
Nettó ár:238,606Ft
682,020Ft
Nettó ár:537,024Ft
714,150Ft
Nettó ár:562,323Ft
745,740Ft
Nettó ár:587,197Ft
359,460Ft
Nettó ár:283,039Ft
359,460Ft
Nettó ár:283,039Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- A lehető legjobb ergonómiai fogantyú
- nagy forgási sebesség
- rövid kialakítás
- LED elő és utánvilágítás funkcióval
- akkumulátor védelemi áramkör aktivált magas akkumulátor hőmérsékletnél hogy megvédje az akkumulátort a kialakulható károk miatt
- túlterhelés elleni védelem
| akkumulátor | 10,8V CXT |
| tokmány | 0,8-10mm gyorstokmány |
| motor | BL szénkefementes |
| fúrásteljesítmény acélban | 10mm |
| fúrásteljesítmény fában | 28 mm |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0 - 450 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0 - 1500 1/perc |
| nyomaték (kemény/lágy) | 35/21 Nm |
| méret (h*sz*m) | 124x66x217 mm |
| súly | 0,8kg |